0505 700 32 45

destek@jollymedya.com

Top

Web Tasarım – İnternet Sitesi Ajansı

Güvenilir Web Tasarımı, Web sitesi, internet sitesi hizmeti için kaliteli, devamlı ve garantili ekonomik ve hızlı çözümler Jollymedya’da.

Yıllardır güvenle ve her müşterimiz ile birebir ilgilendiğimiz web sitesi hizmetimiz için Isparta, Antalya ve İstanbul şehirlerinde yerinde, hızlı ve ekonomik internet sitesi hizmeti veriyoruz.

Kurumsal, Kapsamlı siteler, mobil uyumlu, responsive web sayfaları en kaliteli ve sürdürülebilen bir hizmet kalitesiyle devamlı olarak yanınızdayız. Bütün işlerimizde kullanıcı deneyimi, strateji, tasarım, yazılım, seo, sosyal medya ile en başarılı işi çıkarmak için en ince ayrıntısına kadar titizlikle çalışırız.

A’dan Z’ye bir web sitesi için gerekli tüm aşamaları ekibimiz ile görüşerek en kısa zamanda hayata geçirebilir, Sosyal Medya, SEO ve Web tasarım hizmetlerimiz için bizimle bugün iletişime geçebilirsiniz.

NELER YAPIYORUZ?

q

Kurumsal Web Sitesi

q

Kişisel Web Sitesi

q

Mikro Siteler

q

Landing Page

q

Özel Web Projeleri

E-Ticaret Web Siteleri

WEB TASARIM

En yeni çıkmış teknolojileri kullanarak, kurumsal kimliğinizi profesyonel bir biçimde yansıtan ve oldukça kaliteli bir şekilde web siteleri tasarlıyoruz.

ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME

Sektörünüze dair gerekli analizler yapılıp, daha sonrasında bu analizler kapsamlı bir şekilde incelenip nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ve web sitenizin en iyi yerlere gelmesi için fikirler veriyoruz.

UYUMLULUK

Tasarladığımız web siteleri tüm mobil ürünlere uygun olmakla birlikte tüm tarayıcılarda kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

SEO

Web sitesi tasarımında sitenizin tüm arama motorlarına ve seo alt yapısına uygun tasarıma sahip olmasını sağlıyoruz. Bu yöntem ile her zaman zirveyi hedeflemekteyiz.

GÜVENLİK

İşinde uzman yazılımcılarımız tarafından tasarlanan özel güvenlik fikirleri ile sizlere güvenli ve sorun içermeyen bir hizmet sağlıyoruz.

7/24 DESTEK

İşinde profesyonel olmak ve sizleri en iyi şekilde karşılamak bizim misyonumuzdur. 7 gün 24 saat sınırsız hizmet alabileceğiniz hızlı ve güler yüzlü bir ekip sizleri bekliyor.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Destek almak için arayın veya bize yazın…