Doğal SEO Paketi – En uygun fiyat

Doğal SEO Paketi

SEO başlangıç hizmetimiz Web siteniz için Google’da kısa sürede gözle görülür pozitif sonuçlar sunar. En uygun fiyat teklifini almak için bize yazabilirsiniz.

Web Siteniz için Organik Trafik Optimizasyonu

Ziyaretçi ve müşterilerinizi arttırmanın ve daha hızlı ulaşmanın en etkili yolu, sunduğunuz ürün veya hizmetleri arayan kullanıcılara görünür olmaktır.

Seo hizmetimiz, arama motorlarında ilk sıralarda yer almanızı sağlayarak, daha fazla trafik, ziyaretçi ve gelir elde etmenizi sağlar.

Jollymedya olarak anahtar kelime araştırması ile hizmet ve ürünlerinizi kullanıcıların nasıl aradığını tespit ederiz. Potansiyel ziyaretçilerinizin ürün ve hizmetleriniz ile alakalı kullandıkları anahtar kelimeleri analiz ederek doğru kelime girişleri SEO’da ne kadar başarılı olacağınızı belirler.

Doğal Seo Paketi ile web sitelerinizin, hit alan ve güncel blog sitelerimizde, belirlemiş olduğunuz kelime analizlerine göre sayfalarınızın veya ürünlerinizin tanıtımını yapıyoruz.

Jollymedya, web sitenizi arama motorlarında tamamen organik ve yasal çalışmalar ile yükseltir.

SEO Paketi İçeriği:

– 150 adet blog tanıtım
– 25 adet resim tanıtım
– 10 adet sosyal medya tanıtım
– 2 adet pdf tanıtım
– Donanım Haber forum tanıtım
– Frmtr forum tanıtım

Yukarıda yer alan kendimize ait bloglarımız da sizlerin yerine konu açarak, gerekli etiket ve anahtar kelimeleri girerek tanıtımınızı sorunsuz şekilde yapıyoruz.

Tanıtım yapılan üyeliklerimiz eski hesaplardır. Bot programları, script yazılımları vs zararlı uygulamalar kullanılmaz. Tüm işlemler manuel şekilde yapılır. Silinme olmaz.

Tanıtım Makaleleri Tarafımızdan Ücretsiz olarak %100 SEO Uyumlu Yazılacaktır.

Doğal Seo Paketi Faydaları

– Sitenizin anahtar kelimelerinin yükselmesini destekler.

– Sitenizin alexa değerinin olumlu yönde düşmesini destekler.

– Sitenizin index hızının yükselmesini destekler.

– Yeni algoritma ve güncellemeler ile uyumlu çalışılır ve sitenizi destekler.

Doğal Seo için istediğimiz bilgiler

– Site URL adresiniz

– Maksimum 2 adet anahtar kelime

Çalışma sonrasında linkler tarafınıza RAPOR olarak iletilecektir.

SEO HAKKINDA SIKLIKLA SORULAN SORULAR

SEO Çalışmalarının kalıcığı nedir?

Seo hizmeti doğru yönetildiği takdirde %100 kalıcıdır. Yapılan işlemlerden aldığınız olumlu etkiyi asla kaybetmezsiniz, fakat rakiplerinizinde sitelerine çalışma yapıldığını ön görerek, rakipleriniz seo çalışması yaptırırken sizin yaptırmıyor oluşunuz üst sıraları rakiplerinize kaptırmanıza sebep olabilir.

Çalışma sonrası ne kadar yükseliş olur?

Bu soruya verebileceğimiz en net cevap tatminkar bir yükseliş olabileceğidir. Sitenize paket almadan önceki yapılan çalışmaların durumuna göre paketi aldığınızda 10. Sayfada olan siteniz 1.sayfa 1. Sırayada yükselebilir 5. Sayfa 5. Sırayada yükselebilir. Ama ne olursa olsun sizi memnun edecek yükselişi taahhüt ediyoruz.

SEO PAKET TEKLİF AL

Başa dön tuşu