E-Ticaret

[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][mkdf_section_title title=”E-Ticaret Ürün Yönetimi” title_color=”” title_text_transform=”” title_text_align=”left” margin_bottom=”” title_size=”large”][mkdf_section_subtitle color=”” text_align=”left” text=”Akıllı E-ticaret paketleri, esnek ürün yönetimi ve size zaman kazandıracak dinamik araçları sayesinde yönetim süreçlerinizin hızlı ve kolay olmasına olanak sağlar.” width=””][vc_empty_space height=”25px”][mkdf_section_title title=”Sınırsız Ürün ve Kategori Yönetimi” title_color=”” title_text_transform=”” title_text_align=”left” margin_bottom=”” title_size=”large”][mkdf_section_subtitle color=”” text_align=”left” text=”Sitenize sınırsız ürün ve kategori ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi, kategorilerinizi ve markalarınızı merkezi bir sistemden rahatlıkla yönetebilir ve istediğiniz veriye ulaşmak için gelişmiş filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Sınırsız ürün ekleme
Sınırsız kategori ve marka yönetimi
Ürüne özel tedarikçi tanımlama
Ürüne özel taksit seçenekleri
Bir ürünü birden çok kategoride tanımlama
” width=””][mkdf_icon_with_text icon_pack=”” icon_position=”left” icon_type=”normal” icon_size=”mkdf-icon-tiny” icon_animation=”” title=”Ürün Varyant Tanımlamaları” title_text_transform=”” title_text_font_weight=”100″ text=”Ürün varyant özelliği ile ürünlere renk, beden, numara gibi seçenekler tanımlayabilirisiniz. Bu seçenekler için ayrı ayrı stok tutabilir ve farklı fiyatlar uygulayabilirsiniz. Her varyant (seçenek) için farklı resim ekleyebilirsiniz.

Varyanta özel fiyat, stok, resim tanımlama
Excel ile toplu seçenekli ürün yükleme
Özel indirim tanımlamaları”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][mkdf_accordion style=”boxed_toggle”][mkdf_accordion_tab icon_pack=”” title=”Resim Büyüteç Özelliği”][vc_column_text]Müşterileriniz herhangi bir ürünü incelemek istediğinde, ilgili ürünün tüm detaylarına ulaşabilmesi için geliştirilmiş büyüteç özelliği devreye girer. Büyüteç özelliğinin iyi çalışabilmesi için yüksek çözünürlüklü kaliteli resimler yüklemelisiniz.

  • Resim boyutlarının otomatik optimizasyonu
  • IdeaKonsept tasarımlarda özelleştirilebilmesi
  • Büyüteç özelliğini aktif / pasif yapabilme
[/vc_column_text][/mkdf_accordion_tab][/mkdf_accordion][mkdf_accordion style=”boxed_toggle”][mkdf_accordion_tab icon_pack=”” title=”Resim Büyüteç Özelliği”][vc_column_text]Müşterileriniz herhangi bir ürünü incelemek istediğinde, ilgili ürünün tüm detaylarına ulaşabilmesi için geliştirilmiş büyüteç özelliği devreye girer. Büyüteç özelliğinin iyi çalışabilmesi için yüksek çözünürlüklü kaliteli resimler yüklemelisiniz.

  • Resim boyutlarının otomatik optimizasyonu
  • IdeaKonsept tasarımlarda özelleştirilebilmesi
  • Büyüteç özelliğini aktif / pasif yapabilme
[/vc_column_text][/mkdf_accordion_tab][/mkdf_accordion][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3605″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]
Başa dön tuşu