Adsense Danışmanlık Hizmeti

Adsense Nedir?

Google Adsense kısaca website sahipleri için Google’ın sunduğu bir reklam gösterim hizmetidir. Web siteniz için danışmanlık hizmeti ile Adsense başvurunuzu ücretsiz yaparak sisteme kaydınızı onaylattırdıktan sonra Google Adsense yayıncısı olabilirsiniz.

Bu sayede web sitenizin belirli yerlerinde Google Reklamları gösterimi ile sitenize gelen ziyaretçiler üzerinden belirli bir gelir elde edebilirsiniz.

Tüm dünya üzerinde yüz binlerce websitesi Google Adsense sistemini kullanmakta ve oldukça yüksek kazanç elde eden sitelerin olduğu bilinmektedir.

Adsense Reklamları Nasıl Çalışır?

Google Adsense başvurunuz onaylandıktan sonra ödeme alacağınız yöntemi hesap ayarlarından yaparak (çek veya banka havalesi) çeşitli boyutlarda reklam birimleri oluşturup ilgili kodu sitenizde istediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz.

Google onaylanan üyeliğine göre reklam gösterimlerini 20-30 dk içerisinde gösterime başlar. Siteniz içeriği ve çerezler ile alakalı olarak reklam çeşitleri değişerek ziyaretçilere farklı reklamlar sunar .

Danışmanlık Hizmeti

AdSense Sistemine kayıt ettirmek istediğiniz bir web sitesi sahibi iseniz ve bu kaydı bireysel olarak yapmakta zorlanıyor veya yapamıyorsanız JollyMedya olarak Adsense Danışmanlık Hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

JollyMedya olarak

  • Adsense Site kayıt işlemi
  • Adsense Reklam yerleşimi 
  • Mobil ve Masaüstü Reklam ayarları
  • AMP için Adsense Ayarları
  • WordPress için Adsense Ayarları
  • Mobil Uygulamalarınız için Adsense Ayarları

Hizmetimizden yararlanmak için gerekli iletişim yollarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adsense Danışmanlık Teklif Formu