İngilizce Özgün SEO Uyumlu Makale

0 Comments

İngilizce Özgün SEO Uyumlu Makale

Web siteniz, blog siteniz, alışveriş siteniz veya ürün içerikleriniz için yaratici ve yenilikci içerikler ile özgün ve seo uyumlu ingilizce makale yazdırabilirsiniz.

İstediğinize 100, 250, 500 kelimelik araştırmacı ve özgün İngilizce makale ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.

İngilizce Özgün Seo Uyumlu Makale

Yazarlarımız kesinlikle özgün, ileri seviye (anadil seviyesinde) İngilizce dili kullanımıyla ve SEO uyumlu makale yazımını yapmaktadır.

Makalenize göre meta ayarları ve anahtar kelime çalışması tarafımızdan yapılmaktadır.

Yazdırmak istediğiniz makale konusu ne olursa olsun siz bizimle iletişime geçin!

İngilizce Özgün Makale Nasıl Yazılır?

Makale başlığı, makalenin bütünüyle içeriğini yansıtması gerekir. Makale başlığında içerikle alakalı anahtar kelime kullanılır.

İngilizce özgün makale yazmak için öncelikle konunun özet kısmı oluşturulur.  Bu kısım bir makalenin ilk okunan ve makalenin kalan kısmının okunmaya değdiği veya okumaya değmeyeceği konusunda fikir verir. Konu tanımı, çalışmanın veya yazının neyi amaçladığı, araştırmanın ne şekilde planlandığı belirtilir.

Her makalede en az bir adet görsel kullanıyoruz. Konuyla alakalı, isterseniz sizin bize gönderdiğiniz görseli veya internet üzerinden photoshop’ta özgünleştirerek makaleye ekliyoruz.

Makale Planı

Makale planında üç önemli unsur vardır. Bunlar; giriş, gelişme ve sonuç bölümleridir.

Giriş Bölümü: Makalenin özünü ve içeriğini oluşturan başlangıç kısmıdır. Giriş ne kadar etkili olursa makaleyi okuyanı o kadar etkileyebiliriz.

Gelişme Bölümü: Anlatılmak istenen konunun geniş ve kapsamlı anlatımıdır. Araştırma ve birikimlerin genişletildiği bölümdür.

Sonuç Bölümü: Anlatılmak istenen konunun sonuca kavuşturulduğu, makalenin sonucunun oluşturulduğu bölümdür. Bu bölüm de giriş kadar etkili olmak zorundadır.

İngilizce bir makalede önemli olan 4 husus

• Özgünlük

• SEO Uyumu

• Gramer hatası, anlatım bozukluğu olmaması, kullanıcı odaklı olması

• Bilgi vermesi

Tüm makale yazıları birkaç özgünlük kontrolünden geçirildikten sonra tarafınıza teslim edilir.

Makale teslim süremiz zorluk derecesine bağlı olarak 1 veya 2 gündür. Sipariş vermek veya daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir