Siteniz için inceleme ve Yorum Hizmeti

0 Comments

Web Siteniz ve Youtube Kanalınız için organik inceleme ve Yorum Hizmeti

Blog siteniz, Alışveriş sitesi içi ürünleriniz ve forumlarda Yorum ve İnceleme yazıları

Ziyaretçi ve okuyucu odaklı, alışveriş siteleri için müşteri odaklı, hedef kitleniz için pozitif yorum ve ürün inceleme hizmeti sunmaktayız.

İnceleme ve yorum hizmetleri ile sunduğumuz site kategorileri

Blog Sitesi, video oyunu, teknoloji, film ve dizi, Alışveriş Sitesi, ürün inceleme siteleri, sosyal paylaşım siteleri gibi birçok farklı alanda yorum ve inceleme yazılarınız tarafımızdan hazırlanır.

Blog siteler için mümkün olduğunda farklı IP’lerden yorum girişi yapılır.

Alışveriş siteleri için sitenin özelliğine göre yorum veya inceleme yazıları hazırlanır.

15 Kelime ile 300 kelime arası inceleme ve yorum paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar Neden Profesyonel Olmalıdır?

Yorumlar ve incelemeler her şeyden önce özgün olmalıdır, ziyaretçilerin düşüncelerini etkileyerek hizmetlerinizin daha çok tutulmasına yardımcı olmalıdır.

Yorumlar sadece yorum yapmak amacıyla değil, Web sitenizin ya da sosyal medya hesaplarınızın işlevsel olarak daha da kaliteli olmasını sağlamak amacıyla yapılmalıdır.

Organik yorumlar sadece siteye ziyaretçi çekmenin yanı sıra, aynı zamanda siteyi ziyaret edenlerin kalıcı olmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Siteniz ya da sosyal medya hesaplarınız fazla tanınmamış olabilir ancak bu hizmet ile birlikte sitenize olan güven sorunu ortadan tamamen kalkacaktır.

Web sitelerinizdeki inceleme ve yorum hizmetleri sayesinde; Ekstra kelime sayısı, odak kelime, incelenecek sayfa veya ürün sayısı, revizyon hakkı ve daha fazla özellik ile kendinize uygun hale getirebilirsiniz.

Hemen bugün bizi arayın.. -> İLETİŞİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir