SSL Sertifikası

SSL Sertifikası Türkçe açılımıyla Güvenli Giriş Katmanı olarak geçen hizmet sitenizin sunucusu ile siteye giren ziyaretçi arasındaki bağlantıları şifreleyen gizliliği ve bütünlüğü koruyan güvenlik katmanıdır.

Artık bir standart haline gelen SSL protokolü bütün yaygın sunucu ve tarayıcılar tarafından desteklenmektedir.

SSL sadece veri güvenliğini sağlamakla kalmaz aynı zamanda resimdeki gibi adres çubuğunuzda yer edinerek ziyaretçiler ve Arama Motorları için olumlu bir etki bırakmaktadır.

SSL Sertifikası Hizmetimiz

Gizlilik: Sizinle iletişime geçmek isteyen ziyaretçi, Sertifika dahilindeki şifrelemeler ile veri güvenli şekilde size gönderir. Bu şifrelenmiş veri kötü kişiler tarafından ele geçirilse bile ileri tekniklerle dahi çözülmesi uzun zaman almaktadır.

Güven: Adres çubuğunda adresinizin başında yeşil olarak belirtirlmiş https:// yazısı sitenize giren ziyaretçiler tarafından farkedilerek size olan güvenin artmasına yardımcı olacaktır.

SEO Etkisi: SSL Sertifikası Arama Motorlarının başını çeken Google tarafından zorunlu kılınan bir hizmettir. Doğru yapılandırılmış sertifika Arama Motorları tarafından da olumlu hareket olarak algılanarak daha üst sıralara çıkmanıza yardımcı olacaktır.

En uygun fiyatlarla SSL sertifikası

Birkaç dakika içinde güvenilir bir SSL sertifikası edinin

– Sitenizde ödemeleri ve hassas verileri güvenle kabul edin

– Google arama sıralamanızı artırın

– Güvenlik desteği

Başa dön tuşu